Pracownik Produkcji

Dodane: Czwartek, 19 Lipiec, 2018  13:09
 • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
 • Forma pracy: Pełny etat
 • Umowa: Umowa o pracę
 • Pracodawca:Grupa Progres

Opis oferty pracy:

Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr Ref.: PPI/07/2018

Jeśli jesteś osobą sprawną fizycznie, dobrze posługujesz się komputerem i posiadasz prawo jazdy kat. B, lub uprawnienia na wózki widłowe – to szukamy właśnie Ciebie!

Do twoich obowiązków należeć będzie:
- pomoc przy obsłudze laserów przemysłowych i pras krawędziowych
- obsługa linii produkcyjnej – zdejmowanie, pakowanie gotowych elementów
- obsługa czytnika kodów kreskowych

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową (1-3 miesiące – następnie zatrudnienie bezpośrednio u klienta)
- 4 brygadowy system pracy
- wynagrodzenie w przedziale 2100 – 2500 netto (na rękę), uzależnione od posiadanego doświadczenia + premia roczna
- pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do ubezpieczenia),
- dodatkowe szkolenia (mi.in. wózki widłowe, CNC, czytniki przemysłowe i inne)
- duże możliwości rozwoju!

Aplikacje (CV) prosimy składać klikając APLIKUJ u dołu strony.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres sp. z o.o. Sp. k., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: @ (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: @ Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.
Aplikuj

Sprawdź nowe oferty pracy:

 • Praca Pracownik Produkcji Pruszcz Gdański
 • Praca Pracownik Produkcji Pruszcz
 • Praca Pracownik Produkcji Gdańsk
 • Praca Pruszcz Gdański
 • Praca Pruszcz
 • Praca Gdańsk
 • Praca Pracownik Produkcji
Cieplewo, gm. Pruszcz Gdański
Grupa Progres
Na Lento.pl od 11 lip 2016
Strona użytkownika
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie