Pracownik Produkcji - Montażysta

Dodane: Czwartek, 19 Lipiec, 2018  13:09
 • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
 • Forma pracy: Pełny etat
 • Umowa: Umowa o pracę
 • Pracodawca:GRUPA PROGRES

Opis oferty pracy:

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
Dla naszego Klienta, dużej i nowoczesnej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej z Cieplewa, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTAŻYSTA
Miejsce pracy: Cieplewo
Nr. Ref.: MTŻ/07/2018

Jeśli jesteś dokładny, potrafisz posługiwać się elektronarzędziami, masz zdolności manualne – to szukamy właśnie Ciebie!
Dodatkowym atutem będzie znajomość rysunku technicznego.

Do twoich obowiązków należeć będzie:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- montaż podzespołów instalacji oraz składanie konstrukcji na hali,
- drobne prace ślusarskie i spawalnicze,
- nitowanie i szlifowanie elementów.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 2 lub 3 zmianowym (w zależności od działu firmy, na który zostaniesz przydzielony),
- wynagrodzenie 14,50 zł brutto/h (po 3 miesiącach 17 zł brutto/h) + dodatkowe premie uznaniowe
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta!

Aplikację prosimy składać, klikając APLIKUJ u dołu strony.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres sp. z o.o. Sp. k., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: @ (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: @ Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.
Aplikuj

Sprawdź nowe oferty pracy:

 • Praca Pracownik Produkcji Pruszcz Gdański
 • Praca Pracownik Produkcji Pruszcz
 • Praca Pracownik Produkcji Gdańsk
 • Praca Pruszcz Gdański
 • Praca Pruszcz
 • Praca Gdańsk
 • Praca Pracownik Produkcji
Pruszcz Gdański
Grupa Progres
Na Lento.pl od 11 lip 2016
Strona użytkownika
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie