Twoje miejsce między miastem a spokojem!
Pruszcz Gdański Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 06 Maj, 2026 19:50
389 000 zł
10806 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:36 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Wielka Płyta
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1970
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 389 000 zł / 10806 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m², położoneprzy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim.
Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 4 i składa się z:
- salonu
- sypialni
- osobnej kuchni
- łazienki
- przedpokoju
Budynek:
Czteropiętrowy blok z lat 1970-tych. Klasyczna zabudowa zapewniająca
komfort codziennego użytkowania. W okolicy dominuje niska zabudowa
oraz dużo przestrzeni między budynkami.
Opłaty:
Czynsz wynosi około 580 zł miesięcznie.
Najważniejsze atuty:
• Możliwość aranżacji według własnego pomysłu
Mieszkanie w stanie do odświeżenia, co daje przyszłemu
właścicielowi swobodę w dostosowaniu wnętrza do własnych potrzeb
i stylu.
• Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w dobrze rozwiniętej części Pruszcza.
Najważniejsze punkty w pobliżu:
- apteka 200m
- szkola 250m
- sklep 100m
- park i jezioro 500m
- poczta 200m
- żłobek 300m
Dodatkowo szybki dojazd do Gdańska jedyne 15 minut samochodem.
• Ekspozycja
Okna skierowane na południe oraz zachód, co zapewnia dobre
nasłonecznienie wnętrz w ciągu dnia.
Dodatkowe udogodnienia:
- piwnica
- ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku
Mieszkanie będzie dobrym wyborem dla osób szukających pierwszego
lokum lub inwestorów, którzy chcą stworzyć przestrzeń dopasowaną
do własnej wizji.
Zapraszamy do kontaktu z naszym agentem nieruchomości Serhii Kozlenko
pod numerem +48 574 - pokaż numer telefonu - .
For sale a 2-room apartment with an area of 38.8 m² , located at
Niepodległości Street in Pruszcz Gdański.